LED plafonska lampa LDA-07-3R W
150,00 RSD(150,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 3000K, 6000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 45mm, Ø 38mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LDA-07-3R W
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED plafonjere i plafonske lampe, LED rasveta
Oznake: dekorativna led rasveta, led plafonska lampa, plafonske lampe dekorativne
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED plafonska lampa LDA-07-3R W |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LDA-07-3R W |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






