LED svetiljka 5W LDA-08-5S
200,00 RSD(200,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 6000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 90mm, š: 90mm |
| Dimenzije otvora | Ø 72mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LDA-08-5S
Kategorije: Akcija, LED rasveta, Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led svetiljka
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED svetiljka 5W LDA-08-5S |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LDA-08-5S |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






