-87%
LED svetiljka 7W LDA-08-7S
250,00 RSD
| Jačina | 7W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 6000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 110mm, š: 110mm |
| Dimenzije otvora | Ø 88mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LDA-08-7S
Kategorije: Akcija, Ugradna rasveta, Ugradne rozetne
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led svetiljke
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED svetiljka 7W LDA-08-7S |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LDA-08-7S |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






