LED zidna lampa LZ007-14 WH
2.500,00 RSD – 5.100,00 RSDRaspon cena: od 2.500,00 RSD do 5.100,00 RSD(2.500,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 14W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 165mm, š: 610mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LZ007-14 WH
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: dekorativna led lampa, led lampe za slike, led zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ007-14 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ007-14 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






