LED zidna lampa LZ050-12 CH
1.990,00 RSD(1.990,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 117mm, š: 540 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LZ050-12 CH
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: dekorativna led rasveta, led zidne lampe za slike, zidne lampe za slike
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ050-12 CH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ050-12 CH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









