-75%
LED zidna lampa F2005-16ZL
1.500,00 RSD
| Jačina | 16W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 600mm, v: 97mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2005-16ZL
Kategorije: Akcija, LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativne zidne lampe, led dekorativna rasveta, led zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa F2005-16ZL |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2005-16ZL |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






