-36%
Visilica VE704-3
2.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Providna |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | d: 720mm, v: 1000mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
VE704-3
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna visilica, staklene visilice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica VE704-3 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | VE704-3 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






