Viseća lampa F7039-1V SG+AM
2.600,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Zlatna+Amber |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 1500mm, Ø 100mm, Ø 150mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7039-1V SG+AM
Kategorije: Dekorativna rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne visilice, F7039
Opis
Visilica Forma F7039-1V SG+AM sa jednim grlom (E27) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala(u boji zlata) i stakla(amber boja).Dizajn visilice je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 1500mm ova visilica je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Viseća lampa F7039-1V SG+AM |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7039-1V SG+AM |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









