Visilica F7267-8L
16.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 8xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 1250mm, Ø 800mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7267-8L
Kategorije: Dekorativna rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne visilice
Opis
Dekorativna crna visilica Forma F7267-8L sa osam grla (E27), izrađena od metala, u dimenziji 800x1250mm.Pogodna je za trpezarije, kuhinje, iznad šankova i pultova.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica F7267-8L |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7267-8L |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






