-40%
Visilica F7228-5L BK-GD
6.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 5xE27 |
| Boja | Crna + Staro zlato |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 1050mm, v: 850mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7228-5L BK-GD
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna viseća lampa, dekorativne visilice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica F7228-5L BK-GD |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7228-5L BK-GD |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






