Štedljiva sijalica E27 20W HM1020
100,00 RSD(100,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 20W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | E27 |
| Boja svetla | 3000K, 6400K |
| Materijal | Staklo |
| Dimabilna | NE |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
HM1020 E27
Kategorije: Akcija, Sijalice, Štedljive sijalice
Oznake: rasveta, štedljiva sijalica, štedljive sijalice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Štedljiva sijalica E27 20W HM1020 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | HM1020 E27 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






