-44%
Visilica F7203-1V
900,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 425mm, v: 890mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7203-1V
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Vintage rasveta, Visilice
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne viseće lampe, dekorativne visilice
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Visilica F7203-1V |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7203-1V |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






