Viseći fenjer SICAR/ROBY BK
1.750,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | š: 196mm, v: 700mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
SICAR/ROBY BK
Kategorije: Fenjeri, Fumagalli rasveta, Novo u ponudi, Spoljna rasveta
Oznake: fumagalli rasveta, spoljna rasveta, viseći fenjer
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Viseći fenjer SICAR/ROBY BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SICAR/ROBY BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta









