Viseći fenjer SICAR/GIAMPY WH
1.900,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | š: 210mm, v: 750mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
SICAR/GIAMPY WH
Kategorije: Fenjeri, Fumagalli rasveta, Novo u ponudi, Spoljna rasveta
Oznake: dekorativna spoljna rasveta, fumagalli rasveta, spoljna rasveta, viseći fenjer
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Viseći fenjer SICAR/GIAMPY WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SICAR/GIAMPY WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta









