-75%
Stona lampa F7103-1T BK
2.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 250 mm, v: 520mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7103-1T BK
Kategorije: Akcija, Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Stone lampe
Oznake: dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe, dekorativne stone lampe, stona dekorativna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Stona lampa F7103-1T BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7103-1T BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






