-66%
Podna lampa F7119-1F WH
6.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 1000mm, v: 1960mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7119-1F WH
Kategorije: Akcija, Podne lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativna rasveta, Dekorativne podne i stone lampe, dekorativne podne lampe
Opis
Podna lampa F7119-1F WH je jednostavnog stila pogodna kao dopunsko osvetljenje klasičnih ili modernih enterijera. Jačina sijalice je Max 60W, a izvor svetla(Tip grla) je 1xE27.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podna lampa F7119-1F WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7119-1F WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






