Plafonska lampa MD2742-3 CH
3.600,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | v: 230mm, Ø430mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
MD2742-3 CH
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna plafonska lampa, plafonska lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa MD2742-3 CH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | MD2742-3 CH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






