Plafonska lampa MD2747-2 BK+GD
2.600,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Crna+Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | d: 170mm, š: 420mm, v: 190mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
MD2747-2 BK+GD
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna plafonska lampa, plafonska lampa
Opis
Plafonska lampa Forma MD2747-2 BK+GD spaja savremen dizajn i visoku funkcionalnost, unoseći dašak elegancije u svaki prostor. Izrađena od metala i stakla, u kombinaciji crne i zlatne boje, savršeno se uklapa u različite enterijere, donoseći sofisticiran i moderan izgled. Sa dva E27 grla, pruža vam fleksibilnost u izboru sijalica, omogućavajući vam da prilagodite osvetljenje prema vašim potrebama.Sa dimenzijama od 420x190x170mm obezbeđuje ujednačeno i snažno osvetljenje, stvarajući prijatnu i funkcionalnu atmosferu u prostoru.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa MD2747-2 BK+GD |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | MD2747-2 BK+GD |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






