Luster F7269-15L BK
15.500,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 15xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | d: 1300mm, š: 1300mm, v: 500mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F7269-15L BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativni lusteri, F7269
Opis
Crni dekorativni luster Forma F7269-15L BK izrađen od metala i stakla sa 15 grla (E27).Zbog svojih dimenzija od 1300x1300x500mm , ovaj luster je pogodan za trpezarije, predvorja, dnevne i spavaće sobe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Luster F7269-15L BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F7269-15L BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






