Luster FK1003-4L SG
10.500,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xGU10 |
| Boja | Crna + Zlatna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 1250mm, v: 1060mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda: FK1003-4L SG Kategorije: Dekorativna rasveta, Lusteri Oznake: dekorativna rasveta, dekorativni lusteri, FK1003
Opis
Luster Forma FK1003-4L predstavlja spoj modernog dizajna i funkcionalnosti, idealan za savremeno uređenje enterijera. Sa četiri GU10 grla omogućava ravnomerno i efikasno osvetljenje prostora, dok metalna konstrukcija u elegantnoj crnoj boji donosi dozu sofisticiranosti i dugotrajnosti.Zahvaljujući svojim impresivnim dimenzijama od 1250 x 1060 mm, ovaj luster postaje centralni dekorativni element u prostoriji, savršeno se uklapajući u dnevni boravak, trpezariju ili spavaću sobu.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Luster FK1003-4L SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK1003-4L SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta









