LED zidna svetiljka LU-08-3 WH
1.450,00 RSD
| Jačina | 3W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | Prečnik otvora: Ø45mm, Ø50x20mm |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LU-08-3 WH
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: dekorativne led rasveta, led zidna svetiljka
Opis
LED ugradna zidna svetiljka LU-08-3 WH bela, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 3W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiće vam dugotrajno osvetljenje.Ovaj model izrađen je od metala a zbog svojih dimenzija od Ø45mmxØ50x20mm i stepenom zaštite IP54 ova zidna lampa je idealna za spoljnu rasvetu.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna svetiljka LU-08-3 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LU-08-3 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






