LED zidna lampa SL020-30
1.300,00 RSD(1.300,00 RSD bez PDV)
Dostupno samo u salonu
Dužina kabla: 1,5m
| Jačina | 30W / SMD2835 |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum + Plastika |
| Dimenzije | d: 900mm, š: 75mm, v: 23mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
SL020-30
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: dekorativna zidna lampa, led zidna lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa SL020-30 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SL020-30 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






