-35%
LED zidna lampa LZ150-12 CH
2.200,00 RSD
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Hrom + Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LZ150-12 CH
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Poslednji komadi
Oznake: led dekortaivna rasveta, led zidne lampe, zidne dekorativne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ150-12 CH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ150-12 CH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






