LED zidna lampa LZ052-14 CH
2.490,00 RSD(2.490,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 14W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 75mm, š: 620mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LZ052-14 CH
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: dekorativne led lampe, led zidna lampa, led zidna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ052-14 CH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ052-14 CH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta











