LED zidna lampa LZ006-15 BK
4.900,00 RSD(4.900,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 15W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 115mm, š: 600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LZ006-15 BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: led dekorativna rasveta, led zidna lampa za slike, led zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ006-15 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ006-15 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta











