LED zidna lampa LZ006-13 WH
3.600,00 RSD(3.600,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 13W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 4000K |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 115mm, š: 400mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LZ006-13 WH
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: led dekorativna rasveta, led zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ006-13 WH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ006-13 WH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta











