-44%
LED zidna lampa LZ001-7
1.000,00 RSD
| Jačina | 7W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | š: 425mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LZ001-7
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Poslednji komadi
Oznaka: zidna lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LZ001-7 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ001-7 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: |
Fumagalli rasveta






