LED zidna lampa F2045-5Z BK
7.200,00 RSD
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 130mm, š: 80mm, v: 850mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2045-5Z BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe
Oznake: dekorativne led zidne lampe, dekorativne zidne lampe, led zidne lampe
Opis
LED zidna lampa Forma F2045-5Z BK koja dolazi u crnoj boji, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 5W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Zbog svojih dimenzija od 130mmx80mmx850mm je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa F2045-5Z BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2045-5Z BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






