LED visilica F2050-34V BK
8.900,00 RSD
| Jačina | 34W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 800mm, v: 1000mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2050-34V BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: dekorativne led lampe, dekorativni lusteri, led viseće lampe
Opis
LED visilica F2050-34V BK u elegantnoj crnoj boji unosi dozu luksuza i savremenog dizajna u svaki enterijer. Izrađena od kvalitetnog metala, odlikuje se dugotrajnošću i sofisticiranim izgledom koji se lako uklapa u različite stilove uređenja.Snage 34W sa integrisanim LED osvetljenjem pruža snažno, ali prijatno svetlo, idealno za svakodnevnu upotrebu.Emituje neutralnu boju svetla temperature 4000K.Sa dimenzijama 1000x800mm, ova visilica je savršen izbor za osvetljenje trpezarije, dnevne sobe ili iznad šanka, pružajući optimalnu kombinaciju funkcionalnosti i estetike.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica F2050-34V BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2050-34V BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






