LED visilica F2050-49V BK
10.900,00 RSD
| Jačina | 49W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 1200mm, v: 1000mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2050-49V BK
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: dekorativne led lampe, dekorativne viseće lampe, LED lusteri
Opis
LED visilica F2050-49V BK u elegantnoj crnoj boji unosi dozu luksuza i savremenog dizajna u svaki enterijer. Izrađena od kvalitetnog metala, odlikuje se dugotrajnošću i sofisticiranim izgledom koji se lako uklapa u različite stilove uređenja.Snage 49W sa integrisanim LED osvetljenjem pruža snažno, ali prijatno svetlo, idealno za svakodnevnu upotrebu.Emituje neutralnu boju svetla temperature 4000K.Sa dimenzijama 1000x1200mm, ova visilica je savršen izbor za osvetljenje trpezarije, dnevne sobe ili iznad šanka, pružajući optimalnu kombinaciju funkcionalnosti i estetike.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica F2050-49V BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2050-49V BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






