LED visilica F2050-49V SG
12.900,00 RSD
| Jačina | 49W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Staro zlato |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 1200mm, v: 1000mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F2050-49V SG
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED visilice
Oznake: dekorativne led lampe, LED lusteri, led viseće lampe
Opis
LED visilica F2050-49V SG u elegantnoj zlatnoj boji unosi dozu luksuza i savremenog dizajna u svaki enterijer. Izrađena od kvalitetnog metala, odlikuje se dugotrajnošću i sofisticiranim izgledom koji se lako uklapa u različite stilove uređenja.Snage 49W sa integrisanim LED osvetljenjem pruža snažno, ali prijatno svetlo, idealno za svakodnevnu upotrebu.Emituje neutralnu boju svetla temperature 4000K.Sa dimenzijama 1000x1200mm, ova visilica je savršen izbor za osvetljenje trpezarije, dnevne sobe ili iznad šanka, pružajući optimalnu kombinaciju funkcionalnosti i estetike.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED visilica F2050-49V SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F2050-49V SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






