LED svetiljka LD-01-5
850,00 RSD(850,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 5W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 3000K, 6000K |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | dubina: 35mm, Ø 45mm |
| Proizvođač | Forma |
| Radni vek | <30000h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja el energije | 5 kWh/1000 |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Šifra proizvoda:
LD-01-5
Kategorije: Akcija, LED rasveta, LED Sijalice, LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: led rasveta, led svetiljka
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED svetiljka LD-01-5 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LD-01-5 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






