LED strela 14W SL02-14
800,00 RSD(800,00 RSD bez PDV)
Dostupno samo u salonu
Dužina kabla 1m
| Jačina | 14W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 80lm/W |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Materijal | Aluminijum + Plastika |
| Dimenzije | d: 880mm, š: 35mm |
| Radni vek | do 30000h |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
SL02-14
Kategorije: LED rasveta, Strele
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led strele
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED strela 14W SL02-14 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SL02-14 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






