-53%
LED strela 16W SL01-16
400,00 RSD
Dostupno samo u salonu
Dužina kabla 1m
| Jačina | 16W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Materijal | Aluminijum + Plastika |
| Dimenzije | d: 1210mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
SL01-16
Kategorije: Akcija, LED rasveta, Strele
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led strela, led svetiljka
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED strela 16W SL01-16 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SL01-16 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






