LED strela 12W SL01-12
300,00 RSD – 600,00 RSDRaspon cena: od 300,00 RSD do 600,00 RSD(300,00 RSD bez PDV)
Dostupno samo u salonu
Dužina kabla 1m
| Jačina | 12W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K, 6400K |
| Materijal | Aluminijum + Plastika |
| Dimenzije | d: 910mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
SL01-12
Kategorije: Akcija, LED rasveta, Strele
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led strele, led svetiljka
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED strela 12W SL01-12 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SL01-12 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






