LED reflektor LRF-20
300,00 RSD(300,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 20W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 1600lm |
| Boja svetla | 3000K, 6000K |
| Boja | Siva |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 115mm, v: 115mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LRF-20
Kategorije: Akcija, LED rasveta, LED Reflektori
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led reflektor
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED reflektor LRF-20 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LRF-20 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






