-33%
LED reflektor LRE-30
600,00 RSD
| Jačina | 30W |
|---|---|
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 6400K |
| Jačina svetla | 100lm/W |
| Boja | Siva |
| Materijal | Aluminijum(6061)+Plastika |
| Dimenzije | d: 140mm, š: 135mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP67 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LRE-30
Kategorije: Akcija, LED rasveta, LED Reflektori, Poslednji komadi
Oznake: led osvetljenje, led rasveta, led reflektor
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED reflektor LRE-30 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LRE-30 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






