LED reflektor LRD-10
200,00 RSD(200,00 RSD bez PDV)
| Jačina | 10W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Jačina svetla | 800lm |
| Boja svetla | 3000K, 6000K |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | d: 105mm, š: 140mm |
| Radni vek | 15000h |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Proizvođač | Forma |
Šifra proizvoda:
LRD-10
Kategorije: Akcija, LED rasveta, LED Reflektori
Oznake: led lampe, led rasveta, led reflektor
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED reflektor LRD-10 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LRD-10 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






