-48%
LED lampa za slike LZ051-7 CH
1.200,00 RSD
| Jačina | 7W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Boja | Hrom + Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | d: 50mm, d: 600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LZ051-7 CH
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED zidne lampe, Poslednji komadi
Oznake: dekorativne led lampe, dekorativne zidne lampe, led zidna lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED lampa za slike LZ051-7 CH |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LZ051-7 CH |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






