LED cev T8 18W LC8-02-1218
330,00 RSD(330,00 RSD bez PDV)
Dostupno samo u salonu
| Jačina | 18W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | T8 |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Jačina svetla | 1600lm |
| Boja svetla | 3000K, 4000K, 6000K |
| Materijal | Staklo |
| Dimenzije | d: 1200mm, š: 25mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
| Potrošnja el energije | 18 kWh/1000 |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Šifra proizvoda:
LC8-02-1218
Kategorije: LED cevi, LED rasveta, LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: led cev, led cevi, led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED cev T8 18W LC8-02-1218 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LC8-02-1218 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta



