-24%
LED cev T8 20W LC-T8-120
280,00 RSD
Dostupno samo u salonu
| Jačina | 20W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | T8 |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K |
| Materijal | Aluminijum + Plastika |
| Dimenzije | d: 1200mm, š: 25mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
| Potrošnja el energije | 20 kWh/1000 |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Zemlja porekla | N. R. Kina |
Šifra proizvoda:
LC-T8-120
Kategorije: Akcija, LED cevi, LED rasveta, LED SIJALICE, Sijalice
Oznake: led cevi, led rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED cev T8 20W LC-T8-120 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LC-T8-120 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






