LED zidna lampa LU-02-1 SV
1.450,00 RSD
| Jačina | 1W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Siva |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | v: 32mm, Ø 73mm |
| Dimenzije otvora | Ø 55mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
LU-02-1 SV
Kategorije: LED dekorativna rasveta, LED rasveta, LED zidne lampe
Oznake: led rasveta, led zidna lampa
Opis
LED ugradna zidna svetiljka Forma LU-02-1 SV siva, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 1W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiće vam dugotrajno osvetljenje.Jedna od odlika ove lampe je velika efikasnost, dug radni vek kao i brza i jednostavna montaža.Ovaj model izrađen je od metala, sive je boje, a zbog svojih dimenzija od Ø73mm idealna je za osvetljenje spavaćih, dnevnih soba i slično.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | LED zidna lampa LU-02-1 SV |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LU-02-1 SV |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






