Plafonjera UMBERTA 2xE27 BK
2.300,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | d: 94mm, Ø 350mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
UMBERTA 2xE27 BK
Kategorije: Fumagalli rasveta, Plafonjere, Spoljna rasveta
Oznake: fumagalli rasveta, plafonjera, spoljna rasveta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonjera UMBERTA 2xE27 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | UMBERTA 2xE27 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta









