-17%
Zidna lampa RZ7101-1
2.450,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Braon |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 300mm, v: 950mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
RZ7101-1
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Zidne lampe
Oznake: dekorativne zidne lampe, rustična rasveta, rustik lampe
Opis
Vintage zidna lampa Forma RZ7101-1 sa jednim grlom (E27), doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena od metala u boji bronze dok je abažur od stakla u boji peska.Ova lampa kombinuje moderan dizajn i funkcionalnost, pružajući elegantno osvetljenje za enterijere svih stilova.Ova jedinstvena lampa elegantnog izgleda ima za cilj i da adekvatno osvetli i da ukrasi zid na kome je postavite.Zbog svojih dimenzija od 300x950mm ova zidna lampa je idealna za osvetljenje spavaće ili dnevne sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa RZ7101-1 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | RZ7101-1 |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






