Zidna lampa MADDI HL E27 BK
1.400,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Resin |
| Dimenzije | d: 90mm, š: 330mm, v: 230mm |
| Stepen zaštite | IP55 |
| Proizvođač | Fumagalli |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
MADDI-HL E27 BK
Kategorije: Fumagalli rasveta, Spoljna rasveta, Zidne lampe
Oznake: fumagalli rasveta, spoljna rasveta, zidna lampa
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa MADDI HL E27 BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | MADDI-HL E27 BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | Italija |
Fumagalli rasveta









