-50%
Zidna lampa FK7005-1ZS
2.100,00 RSD
| Jačina | Max. 40W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xE27 |
| Boja | Siva + Hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 190mm, v: 420mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK7005-1ZS
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativna zidna lampa, FK7005
Opis
Zidna lampa FK7005-1ZS je lampa elegantnog dizajna, čija je ključna karakteristika izuzetan kvalitet materijala od kojih je napravljena. Ukoliko tragate za postojanim i pouzdanim osvetljenjem koji će Vaš dom krasiti godinama, zidna lampa FK7005-1ZS predstavlja pravi izbor. Jačina sijalice Max. 40W, izvor svetlosti (tip grla) E27.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa FK7005-1ZS |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK7005-1ZS |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






