Plafonska lampa FK7009-10C BK
8.900,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 10xE27 |
| Boja | Crna + Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 930mm, v: 175mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FK7009-10C BK
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne plafonske lampe, FK7009
Opis
Plafonska lampa Forma FK7009-10C BK crna, dodaće vašem prostoru dugotrajno i elegantno osvetljenje. Opremljena je sa deset E27 grla.Njene dimenzije od 930x175mm omogućavaju da se lako uklopi u različite prostore, bilo da se radi o dnevnoj sobi, hodniku ili spavaćoj sobi.Izrađena od metala i stakla, ova lampa je elegantna, garantuje dugotrajan rad i sofisticiran izgled vašeg prostora.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa FK7009-10C BK |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FK7009-10C BK |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






