Zidna lampa FG153-1 BK+SG
2.150,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 1xGU10 |
| Boja | Crna + Zlatna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 120mm, š: 80mm, v: 150mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FG153-1 BK+SG
Kategorije: Dekorativna rasveta, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne spot lampe, spot lampe dekorativne
Opis
Spot lampa FG153-1 BK+SG sa jednim grlom(GU10) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala u crnoj boji dok je grlo u boji zlata.Zahvaljujući jednostavnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 120x80x150mm ova lampa je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa FG153-1 BK+SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FG153-1 BK+SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






