Plafonska lampa FG153-4 BK+SG
7.250,00 RSD
| Jačina | Max. 50W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 4xGU10 |
| Boja | Crna + Zlatna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 120mm, š: 600mm, v: 170mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
FG153-4 BK+SG
Kategorije: Dekorativna rasveta, Plafonske lampe
Oznake: dekorativna plafonska lampa, dekorativna rasveta
Opis
Spot lampa Forma FG153-4 BK+SG sa četiri grla (GU10) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala u crnoj boji dok je grlo je u boji zlata.Dizajn je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom horizontalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 120x600x170mm ova lampa je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plafonska lampa FG153-4 BK+SG |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | FG153-4 BK+SG |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






