-47%
Zidna lampa F85-42 SN
900,00 RSD
| Jačina | Max. 60W |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE27 |
| Boja | Hrom |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 290mm, v: 260mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
Na zalihama
Šifra proizvoda:
F85-42 SN
Kategorije: Dekorativna rasveta, Poslednji komadi, Zidne lampe
Oznake: dekorativna rasveta, dekorativne zidne lampe, zidne lampe
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Zidna lampa F85-42 SN |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | F85-42 SN |
| Uvoznik: | |
| Zemlja porekla: | N. R. Kina |
Fumagalli rasveta






